Blog

Bang Olufsen B&O Beoplay A9 Wireless Speaker

Bang & Olufsen Beoplay A9

Tek noktadan müzik sistemi ve güçlü ses ve özelleştirilebilir tasarıma sahip çağdaş tasarımın en güzel örneklerindendir.

“ B&O BeoPlay A9 parlak, radikal, ince, stil bir güzelliktir. ”

Yaşam için bir formül

İşte Beoplay A9’u yaratan tasarımcı Øivind Alexander Slaatto’nun sözleriyle:

“A9 ile her zaman tüm açılardan güzel olan zamansız bir klasik şey yapmak istedim. A9 ses ve müzikten ilham almıştır. Dizayn olarak bir daire görünümü seçmemin nedeni ise sesin içinde hareket etmesinden kaynaklanıyor. A9 mümkün olduğunca çok kullanılan ve en iyi malzemelerle işlenmiş çok az elemandan, yüksek kaliteli ahşap, yüksek kaliteli plastik, yüksek kaliteli alüminyum ve çok iyi bir kumaştan yapılmıştır. “

Her odada müzik

Farklı odalarda farklı müzik çalın – ya da bir şarkının evinizdeki veya yatınızdaki tüm hoparlörlerinizde senkron bir şekilde çalmasına izin verin. Beoplay A9, hem Chromecast’i hem de Apple AirPlay 2’yi sorunsuz bir şekilde destekleyen ve bu formatları destekleyen başka herhangi bir hoparlöre bağlanan çok odalı bir hoparlördür.

 

One thought on “Bang Olufsen B&O Beoplay A9 Wireless Speaker

  1. Sadik dedi ki:

    1999 senesinde çok severek aldığım BeoCenter 2500 ve BeoSound 6000 cihazımı aldığım günden beri severek ilk günkü gibi yepyeni kullanmamı sağlayan arkadaşları tebrik ediyorum.
    Markaya bağlılığın sadece kullanıcı olarak olamadığının gerçeklerini yaşatıyorlar.
    Yerlerine her gittigimde, güler yüzleri beni mutlu etmistir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.